LABORATORIUM

Kompleksowe badania laboratoryjne 

 

Punkt pobrań w dn. 20.04 (sobota) będzie nieczynny. 

023319957

 

 

Zapraszamy do naszego laboratorium. Do Państwa dyspozycji oddajemy najlepszy wyszkolony personel. Gwarancja najwyższej jakości zapewniona jest również dzięki współpracy z najlepszymi laboratoriami w Polsce. Konkurencyjne ceny!

 

Materiał do badań pobieramy również u niemowlaków i dzieci.

 

Punkt pobrań czynny:

 

Poniedziałek - piątek w godz. 7:00 - 13:30

 

Soboty w godz. 8.00 - 10.30

 

Materiał do badań pobieramy do godz. 10.00.

 

Badania ze skierowaniem od naszego lekarza wykonywane są bezpłatnie od poniedziałku do piątku. W soboty wykonujemy badania komercyjne.

 

 

Cennik badań:

015150502

  

Wyniki badań laboratoryjnych można otrzymać również drogą elektroniczną.

Masz więcej pytań? Szukasz ceny swojego badania? Zadzwoń  - 22 767 36 91

 

Pobranie u Pacjenta:

Istnieje również możliwość pobrania materiału do badania komercyjnie w domu Pacjenta. Pacjent zgłaszający usługę powinien to zrobić najpóźniej do godz. 13:00, dzień przed umawianą wizytą.

Prosimy również o informację jakie badania mają być wykonane, aby przygotować odpowiednie próbówki.

Koszt:

50 zł + cena badań dla Pacjentów zamieszkałych na terenie miasta Legionowo

80 zł + cena badań dla Pacjentów zamieszkałych na terenie powiatu legionowskiego (np. Jabłonna, Chotomów, Wieliszew)

Regulamin – odbiór wyników laboratoryjnych on-line

Zdrowie – Legionowo Sp. z o. o. umożliwia Pacjentom odbieranie ich wyników laboratoryjnych drogą elektroniczną (e-mail).

Aby Pacjent mógł otrzymać wyniki drogą e-mail, musi wypełnić oświadczenie (zgodę) na przesyłanie jego badań laboratoryjnych przez pracownika Zdrowie – Legionowo Sp. z o. o. Oświadczenie znajduje się w gabinecie - punkcie pobrań.

Po wypełnieniu dokumentu Pacjent otrzyma badania laboratoryjne drogą mailową, na podany w upoważnieniu adres e-mail w przeciągu 24 godzin od daty dostarczenia ich upoważnionemu pracownikowi Zdrowie – Legionowo z laboratorium. Czas tej operacji nie może przekroczyć 24 godziny, z wyjątkiem badań, na których wynik należy poczekać, z powodu dłuższej analizy w laboratorium lub badań wykonywanych w soboty.

Wyniki badań laboratoryjnych wysyła Pacjentowi pracownik Zdrowie – Legionowo, upoważniony przez Dyrekcję zakładu oraz posiadający wymagane ku temu dokumenty.

Wyniki badań są przesyłane w sposób bezpieczny, zaszyfrowany. System przesyłu danych posiada wszystkie zabezpieczenia oraz chroniony jest przed dostępem osób trzecich.

Oryginalne wyniki badań laboratoryjnych można odbierać w rejestracji Zdrowie – Legionowo wcześniej, tj. według zasad panujących przy odbiorze badań osobiście, jak również później do 31 dni od daty otrzymania ich przez rejestrację z laboratorium.

REJESTRACJA ONLINE

    rehabilitacja online warszawa

Znajdź nas

gazeta_powiatowa

szkolarodzenia_tatimami

logo glo

fb

Godziny otwarcia

 7.00 - 20.00

Administrator strony

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.