Laboratorium w Legionowie

Komplekowe badania laboratoryjne 

 

023319957

 

Zapraszamy do naszego laboratorium. Do Państwa dyspozycji oddajemy najlepszy, wyszkolony personel. Gwarancja najwyższej jakosci zapewniona jest również dzięki współpracy z najlepszymi laboratoriami w Polsce. 

  • Punkt pobrań czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 14:00. 

  • Matriał do badania pobieramy do godz. 10.00

Podstawowe badania dla pacjentów naszej przychodni ze skierowaniem wykonywane są bezpłatnie

-> cennik

Wyniki badań laboratoryjnych można otrzymać również drogą elektorniczną. 

W razie dodatkowych pytań dotyczących badań, prosimy o kontakt telefoniczny. (22) 767-36-91

Pobranie u Pacjenta:

Isnieje również możliwość pobrania materiału do badania komercyjnie w domu Pacjenta. Pacjent zgłaszający usługę powinien to zrobić najpóźniej do godz. 13:00, dzień przed umawianą wizytą.

Prosimy róweniż o inforację jakie badania mają być wykonane, aby przygotować odpowiednie próbówki.

Koszt:

50 zł + cena badań dla Pacjentów zamieszkałych na terenie miasta Legionowo

80 zł + cena badań dla Pacjentów zamieszkałych na terenie powiatu legionowiego (Jabłonna, Chotomów, Wieliszew)

Regulamin – odbiór wyników laboratoryjnych on-line

Zdrowie – Legionowo Sp. z o. o. umożliwia Pacjentom odbieranie ich wyników laboratoryjnych drogą elektroniczną (e-mail).

Aby Pacjent mógł otrzymać wyniki drogą e-mail, musi wypełnić oświadczenie (zgodę) na przesyłanie jego badań laboratoryjnych przez pracownika Zdrowie – Legionowo Sp. z o. o. Oświadczenie znajduje się w gabinecie - punkcie pobrań.

Po wypełnieniu dokumentu Pacjent otrzyma badania laboratoryjne drogą mailową, na podany w upoważnieniu adres e-mail w przeciągu 48 godzin od daty dostarczenia ich upoważnionemu pracownikowi Zdrowie – Legionowo z laboratorium. Czas tej operacji nie może przekroczyć 36 godzin, z wyjątkiem badań, na których wynik należy poczekać, z powodu dłuższej analizy badania w laboratorium.

Wyniki badań laboratoryjnych wysyła Pacjentowi pracownik Zdrowie – Legionowo, upoważniony przez Dyrekcję zakładu oraz posiadający wymagane ku temu dokumenty.

Wyniki badań są przesyłane w sposób bezpieczny, zaszyfrowany. System przesyłu danych posiada wszystkie zabezpieczenia oraz chroniony jest przed dostępem osób trzecich.

Oryginalne wyniki badań laboratoryjnych można odbierać w rejestracji Zdrowie – Legionowo wcześniej, tj. według zasad panujących przy odbiorze badań osobiście, jak również później do 31 dni od daty otrzymania ich przez rejestrację z laboratorium.

Rejestracja online

 logo2

Partnerzy

gazeta_miejscowa

gazeta_powiatowa

Legio24

szkolarodzenia_tatimami

logo glo

Godziny otwarcia

 7.00 - 20.00

Administrator strony

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.