Przychodnia Zdrowie Legionowo

Centrum medyczne, istniejące na rynku powiatu legionowskiego od 2003 roku.

Siedziba naszej przychodni mieści się przy ul. Sowińskiego 15a. Właścicielami NZOZ „Zdrowie” Legionowo są lekarze, którzy dbają na co dzień o zdrowie i samopoczucie pacjentów, a także biorą czynny udział w rozwoju centrum medycznego.

Przychodnia Zdrowie Legionowo prowadzi działalność głównie w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Świadczymy również prywatną, profesjonalną opiekę medyczną oraz szereg usług, których ceny są bardzo konkurencyjne. Dokładamy wszelkich starań aby Pacjent czuł się u nas komfortowo, a także otrzymywał potrzebną pomoc lekarską.

Nasz zespół to najwyższej klasy lekarze rodzinni, pediatrzy i specjaliści, których priorytetem było i jest profesjonalne, rzetelne wykonanie swojej pracy. Każdy nasz Pacjent traktowany jest indywidualnie.

Wiedza naszych lekarzy, pielęgniarek, położnych i pracowników rejestracji poszerzana jest bardzo często na kongresach, szkoleniach i warsztatach medycznych, prowadzonych przez naukowców z całej Polski.

Pacjenci zadeklarowani w Przychodni NZOZ Legionowo „Zdrowie” to głównie mieszkańcy miast i wsi: Legionowo, Chotomów, Jabłonna, Wieliszew, Serock, Nieporęt i Warszawa.

Nasze usługiLekarze POZSpecjaliści

Przychodnia Zdrowie w Legionowie - Atuty

Wiedza i doświadczenie

Profesjonalizm w działaniu

Indywidualne podejście do Pacjenta

Nowoczesny sprzęt medyczny

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 22 774 20 25

Masz pytania?
Zadzwoń do nas!

Polityka jakości NZOZ Zdrowie - Legionowo

Centrum medyczne „Zdrowie” jest do dyspozycji głównie dla mieszkańców m.in. Legionowa, Jabłonny, Wieliszewa, Chotomowa, gmin powiatu legionowskiego oraz Warszawy. Jesteśmy godną zaufania placówką medyczną, kojarzoną z bezpieczeństwem, nowoczesnością oraz profesjonalizmem oferowanych usług.

Cel ten NZOZ Legionowo – Zdrowie realizuje poprzez:

  • stałe podnoszenie kwalifikacji personelu medycznego,
  • świadomość i pełne zaangażowanie wszystkich pracowników w realizowanie oczekiwań pacjentów,
  • wprowadzenie przyjaznej atmosfery i warunków w jakich świadczone są usługi,
  • przestrzeganie Karty Praw Pacjenta,
  • inwestowanie w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną oraz dbanie o odpowiedni stan gabinetów,
  • prowadzenie profilaktyki zdrowotnej i propagowanie zdrowego stylu życia

System rejestracji do lekarzy POZ