Laboratorium, punkt pobrań i badania laboratoryjne w Legionowie

Laboratorium

Zapraszamy do naszego profesjonalnego laboratorium i punktu pobrań w Legionowie. Gwarancja najwyższej jakości oraz niskiej ceny badań laboratoryjnych.
Zakres badań i cennik
Kompleksowe badania USG w ramach NFZ i prywatnie
USG

USG

Badania USG wykonują najwyższej klasy specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem, pracujący na co dzień w warszawskich szpitalach i klinikach.
Sprawdź zakres usług
Gabinet-zabiegowy

Gabinet zabiegowy

Gabinet zabiegowy jest miejscem, które wspiera pracę naszego centrum medycznego. Certyfikowane i doświadczone pielęgniarki są do dyspozycji Pacjentów w godzinach pracy przychodni.
Zakres usług

Punkt szczepień

Gabinet szczepień to miejsce, w którym wykonujemy szczepienia obowiązkowe i zalecane dzieciom oraz osobom dorosłym. W gabinecie wykonujemy również badania kontrolne, proste zabiegi, analizy i pomiary dzieci.
Zakres usług
Lampy UVB. Leczenie łuszczycy, AZS i chorób skóry

Zabiegi lecznicze

Fototerapia lampami UV-B/311, lampy led i pole magnetyczne
Sprawdź usługi

Szkoła rodzenia

Przyszłych rodziców spodziewających się potomstwa, kobiety w ciąży zapraszamy do szkoły rodzenia TatiMami na profesjonalne kursy.
Sprawdź ofertę

Medycyna podróży

Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży. Zajrzyj, jeśli planujesz wakacje w odległe miejsca tropikalne lub po prostu chcesz przygotować się do wyjazdu.
Więcej informacji
Dyżur pediatryczny w soboty
Karta Dużej Rodziny Legionowo

Karta dużej rodziny

Przychodnia „Zdrowie” dołączyła do projektu Karta Dużej Rodziny. Zapraszamy posiadaczy kart do korzystania z naszych usług w obniżonych cenach.
Sprawdź ofertę

Transport sanitarny

Oferujemy transport osób chorych, działający na terenie Legionowa i Powiatu Legionowskiego w ramach NFZ i prywatnie. Usługę transportu medycznego w ramach NFZ oferujemy Pacjentom naszej przychodni.
Sprawdź usługę